Зайчики бывают но не у всех

Митні переходи кожен

December 26, 2018

Митні переходи

Кожен, хто вирушає автомобілем до Польщі, хоче витратити якнайменше часу на перетин кордону. І, мабуть, найважливіше – це правильний вибір пункту перетину кордону, тобто митного переходу. На кордоні з Польщею ми маємо вісім митних переходів, на яких можна перетнути кордон автомобілем. Розглянемо кожен митний перехід, щоб допомогти зробити правильний вибір тому, хто їде до Польщі автомобілем. Також спробуємо розібрати можливості та варіанти переїзду з одного митного переходу на інший, тому що черги на різних переходах відрізняються по часу очікування аж до 5-6 годин. Наявність черг на кордоні можна перевірити переглянувши онлайн веб камери

Митний перехід Ягодин Дорогуськ (Dorohusk) з Польщею

Пункт пропуску Ягодин, розташований у Волинській області Любомльського району, поблизу села Старовойтове. ПП Ягодин знаходиться на міжнародному автошляху Е373 (народна назва Варшавка автошлях М07 ), що пролягає від Києва до польського Любліна. Шлях через Ягодин буде найкоротшим для тих, хто їде в напрямку Варшави з боку Києва. Митний перехід функціонує більше 10 років, тому перед кордоном з Польщею є розвинена інфраструктура, тут завжди можна додатково заправити автомобіль, поїсти або відпочити, а також купити страховий поліс. Тим не менш, деколи на цьому митному переході бувають дуже довгі черги, ви можете простояти від 2 до 6-8 годин. Таким чином, ми рекомендуємо вам подивитися на розмір черги на кордоні переглянувши онлайн веб-камери перш ніж приймати рішення щодо того, що робити далі. Нижче у статті ми запропонуємо альтернативу тривалому очікуванню варіант переїзду на інший пункт перетину кордону Польщі.

Для тих, хто подорожує до Польщі з боку Києва, Рівного чи Луцька, наводимо різницю відстаней, яка виникне, якщо вибрати митний перехід з меншими чергами на кордоні. На даний час це буде Угринів – Долгобичув, Сокальського району Львівської області (уважно встановлюйте координати в навігаторі, оскільки подібних назв існує декілька в різних областях; найкращим варіантом буде встановлення координат, які можна знайти у нас на сайті). З наведених нижче даних можна зробити простий висновок якщо проїхати зайвих 50-100 км, то можна перетнути кордон за 1-2 години замість того, щоб чекати в багатогодинній черзі.

Ковель – Ягодин – Люблін 160 км

Ковель Устилуг Люблін 201 км

Ковель Угринів Люблін 257 км

Луцьк Устилуг Люблін 226 км

Луцьк Угринів Люблін 279 км

Пункт пропуску Устилуг Зосін (Zosin) Україна-Польща

Даний пункт перетину кордону розташовується в місті Устилуг Волинської області, на автошляху Н22, що зєднує українські міста Рівне та Луцьк. На польській території дорога переходить у швидкісну дорогу 74 до міст Грубешів та Замосць. Дорога до митного переходу Угринів проходить через населений пункт, тому черга на кордоні (якщо вона наявна) формується ще до початку вїзду до міста. Якщо проїжджаючи повз групи заправок, з правого боку ви бачите багато автомобілів ще перед містом Устилуг, то не дивуйтесь. Таким чином митники тримають чергу на кордоні. Також оцінити чергу на кордоні з Польщею, ви можете скориставшись сервісом онлайн камер. Якщо ви обїдете її і доїдете через місто безпосередньо до вїзду на кордон, то прикордонник може попросити вас повернутись до черги, що знаходиться перед вїздом до міста.

Також перед містом є розвинута інфраструктура послуг заправки, пункти обміну валют та продажу страхових полісів. Цей пункт пропуску можна обрати як альтернативу попередньому, якщо в Ягодині буде велика черга. Якщо тут також буде черга, що виглядає на декілька годин, то можна спробувати поїхати на Угринів (Сокальський район, Львівської обл.).

Угринів Долгобичув (Dolhobyczow) автомобільний та піший перехід до Польщі

Митний перехід знаходиться в селі Угринів, Сокальського району, Львівської області. Це найбільш новий пункт пропуску на кордоні України з Польщею. В 2014 році митний перехід Угринів Долгобичув почав свою роботу, а вже в 2015 в тестовому режимі почав працювати і в якості пішого та велосипедного пункту пропуску. При потребі ви можете оформити документи для повернення Tax Free (Такс Фрі) на пішому переході. На цьому переході є найбільша кількість автомобільних рядів серед усіх митних переходів, але поки що працює тільки один або два ряди в кожен бік. На переході Угринів Долгобичув вже працює нова схема пункту пропуску прикордонні та митні служби обох країн знаходяться практично поруч, що значно пришвидшує пропускну спроможність кордону та зменшує час, витрачений на те, щоб стояти в черзі на кордоні.

Біля пункту пропуску Угринів на даний момент немає розвиненої інфраструктури заправок і сфери послуг, тому якщо ви їдете на цей митний перехід, треба врахувати, що остання заправка з боку Володимира-Волинського буде в Нововолинську, а з боку Львова в Червонограді. Для тих, хто їде в напрямку Любліна чи Варшави і планує маршрут так, щоб не потрапити в багатогодинну чергу на кордоні, цей перехід стане чудовим варіантом подорожі. Всі обїзди займатимуть від 30 до 40 км, а це може складати до однієї години в дорозі. Дороги до села Угринів Львівської області в нормальному стані на літо 2015 року. Біля Червонограда шляхи відремонтовані, а з Волині вони були в нормальному стані з самого початку. Нижче подаємо відео переїзду з Жовкви (напрямок Львів- Рава-Руська) та з Устилугу до Угринова.

Для тих, хто прямує до Польщі у напрямку Варшави, оптимальним буде маршрут через митний перехід Угринів-Долгобичув. Якщо порівнювати з дорогою через Раву-Руську, то обїзд складе всього 37 км, а шанси пройти кордон за 1-2 години набагато більші.

Львів Рава-Руська Люблін 217 км

Львів Червоноград – Угринів Люблін 254 км


Categories: Разное

Write your comment

Every field is required, your email wont be published.