Зайчики бывают но не у всех

Кілометрові черги на

December 26, 2018

Кілометрові черги на кордоні.

На кордоні з боку Польщі на контрольно-пропускних пунктах вкотре сформувалися кілометрові черги

Неважливо, чи автобус їде з України чи в Україну, час зупинки на польсько українському кордоні тепер є однаковий.

Від суботи, 16 грудня, ситуація на польсько-українському кордоні нагадує подорож через муки.
– Нещодавно я чекав 9 годин. На ділянці Хребенне – Рава Руська руху не було взагалі. За цей час з легкових авто сформувалася черга у 3,5 км. З вантажівок-фур сформувалась черга до 6 км На кордоні ніхто не пояснює причини такої жахливої ситуації “, – сказав Петро зі Львова, який повертався в Україну з заробітків.

На щастя, для мандрівників, які їздять з Польщі в Україну, підготовлено кілька інтернет – сервісів, які допомагають планувати перетин через кордон. Це камери на перехрестях, а також інформація про автомобілі, які очікують виїзду та в’їзду в Україну.

Хоча в передріздвяний час надіятись на швидкий перетин кордону марно. Багато людей повертаються додому на Різдво, а бізнесмени використовують цей передріздвяний для виїздів закордон з ціллю купити якнайдешевше в Польщі та продати якнайдорожче в Україні.

Хоча надія є завжди. Для мандрівників, які прагнуть уникнути черг на кордоні є два варіанти: або відмовитись від поїздки(якщо це можливо) або обирати перехід, що користується найменшою популярністю, такі як, Кросценко-Смільниця або Будомєж – Грушів.

На сторінках Державної прикордонної служби України можна побачити на веб камерах, як виглядає ситуація пропускних пунктах : Хребенне – Рава Руська, Будомєж – Грушів, Зосин – Устилуг, Корчова – Краківець, Meдика – Шегині та Дорогуск Ягодин.

Сайти з онлайн камерами:

Джерело: pracadlaukrainy.pl


Categories: Разное

Write your comment

Every field is required, your email wont be published.

One comment for “Кілометрові черги на”
Александр Михайлов

January 27, 2019 - 9:28 am

На хрубешове тоже мало очередей